4 września 2011

4 września 2011

W dniu 4.09.2011 roku odbył się Festyn Integracyjny „Kocham Cię Życie” organizowany przez Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego „Stokrotka” w Kozuli. Cała impreza odbyła się na terenie DPS w Kozuli, z której bezpośrednio i pośrednio skorzystało około 300 osób, w tym ok. 120 niepełnosprawnych z powiatu bialskiego.

Główną atrakcją Festynu był występ Pana Zbigniewa Wodeckiego. Swoim pięknym głosem i dobrym humorem przez godzinę zabawiał uczestników w/w imprezy. Na wspólne świętowanie było zaproszonych wielu gości i przyjaciół z powiatu bialskiego, miasta oraz gminy Biała Podlaska. Przybyło również wiele grup z uczestnikami z jednostek pomocy społecznej. Każda z nich mogła wystąpić na scenie z dowolnym repertuarem, za co otrzymała drobny upominek.

Ponadto uczestnicy mogli skorzystać z urządzeń rekreacyjnych, takich jak: trampolina, zjeżdżalnia itp. oraz zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi . Wszyscy, którzy przybyli na Festyn mogli poczęstować się kawą lub herbatą oraz spróbować ciasteczek z domowych wypieków. Bigosu, grochówki i kiełbasek było do woli, więc nikt nie odjechał głodny. Wspólna zabawa była ostatnim punktem programu tegorocznego Festynu. Zadowoleni uczestnicy, pełni miłych wrażeń odjechali do swoich domów.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://www.dpskozula.pl/wp-content/uploads/2018/03/DSCF4292.jpg);background-size: cover;background-position: left bottom;background-attachment: fixed;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 400px;}div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container.dfd_stun_header_vertical_parallax {-webkit-transform: -webkit-translate3d(0,0,0) !important;-moz-transform: -moz-translate3d(0,0,0) !important;-ms-transform: -ms-translate3d(0,0,0) !important;-o-transform: -o-translate3d(0,0,0) !important;transform: translate3d(0,0,0) !important;}

Facebook